Skip to content

Argentinietiskas Restoranas

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje pagrindinėje Pilies gatvėje skanaus maisto gerbėjų laukia argentiniečių restoranas “El Gaucho Sano”, kurį rasite “Atrium” viešbutyje.

Atvykę gurmanai gali pasimėgauti tikraisiais tradiciniais argentinietiškos virtuvės patiekalais. Garsusis argentinietiškos virtuvės virtuozas bei virtuvės šefas Mario Ricardo Avallone specialiai atvykęs į Lietuvą paruošė šio restorano valgiaraštį. Be šio profesionalo žinios restorane nedaroma jokių pakeitimų taip garantuojant jog klientai pajus tikrą argentinietišką skonį bei jaus šios šalies aromatą.! Patiekalai gamina išskirtinai tik iš natūralių produktų, todėl restoranas ir vadinasi “El Gaucho Sano” – kas išvertus iš ispanų kalbos reiškia “sveikas piemuo”. Tai atsispindi ir patalpų interjere kur jaučiama kaimo dvasia: sienos išpuoštos dėmėtais jaučių kailiais, jaukumo pojūtį suteikia gelsvi šviestuvai, baldai padailinti ornamentais iš medžio, jaukus židinys, senųjų laikų nuotraukos bei grojanti argentiniečių muzika. Dar labiau autentiškumo suteikia specialūs Argentinos indai, kuriuose klientui patiekiami patiekalai: kepsnys valgomas ant medinės lentelės ir tai daroma ne be pagrindo – patiekalas ilgiau išlieka karštas, nes po kartu patiekiamu metaliniu indu rusena žarijos. Arbatą siūloma gerti iš nacionalinio indo kalebaso, prie kurio pridedamas ir bombilia, tai specialus šaukštelis – siurbtukas.

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais klientams siūloma gyva muzika – lyriški pianino garsai arba gitara, o penktadienį ir šeštadienį galite pasiklausyti Pietų Amerikos muzikanto Chose Mackanis, grupės La cumbia arba kitų atlikėjų.

Restoranas taip siūlo gausų įvairių pasaulio regionų vynų asortimentą. Kai kurių gėrimo rūšių galima rasti tik šiame restorane Lietuvoje.